Návštěvní kniha

Aktivně se snažíme zamezit zasílání SPAMu, který je zasílán do našich stránek. Proto prosíme, odpovězte jednou číslicí na následující otázku:

Kolikátý měsíc v roce je říjen?

08.10.2013 Miroslav Mikula ejm@klikni.cz

Posielam krásny pozdrav všetkým Bechyňákom :) Naposledy som trávil nejaký ten mesiac na bývalom leteckom pluku v roku 1986 (hm, to je už 27 rokov...) a zisťujem, že Bechyně bolo miesto, ktoré by som dnes asi najradšej vymenil za dnešné moje bydlisko v Bratislave (Pezinok).... Tak si užívajte nádhernú krajinu, plnú trampských cieľov a hlavne pohody, klídku a tabáčku :) :) :)

27.02.2013 Seoprof katalog WP markoto@doti.com http://katalog.wp.pl/reklama-internetowa/481472-wpis/

Ahoj, Zdravíme všechny v novém roce! S pozdravem

08.06.2010 Marie Randáčková mrandackova@seznam.cz

Dobrý den, chci vám zaslat jednu důležitou připomínku k vašemu městu. O víkendu jsme s účastníky třídenního víkendového pobytu , s ubytováním v Sezimově Ústí navštívili vaše lázeňské město . Byli jsme nemile překvapeni úpravou náměstí. Vůbec nám Bechyně nepřipadala jako lázeňské město. Představovali jsme si , že lázně jsou plné krásných záhonů s květinami a nádherně opravené domy. Byli jsme skutečně zklamáni. To samotné náměstí je velice neupravené, květin málo a chybí mu hlavně trávníky s květinami. Porovnávali jsme to třeba s Frant. Lázněmi. Nemohlo by město s tímto faktem něco udělat? Lázenští hosté přece platí lázeňské poplatky a ty se používají jen na úpravu prostorů kolem láz. budov? Přeji vám jménem padesáti účastnic ze Žďáru nad Sázavou hodně finančních prostředků a hlavně chuť a snahu vedení města tento nepříjemný dojem návštěvníků zlepšit. S pozdravem Marie Randáčková vedoucí zájezdu .